Nakon napornog puta i susreta EHF Europske lige s Tatabanyom, Sesvećani su odigrali neodlučeno 31:31 protiv Trogira. Za razliku od njih gosti su cijeli tjedan pripremali samo za taj susret i nadali se da bi upravo umor mogao biti njihov saveznik. Njihov ulazak u susret bio je odličan. I vodili su prvih desetak minuta. Tada se Sesvete bude te su dvaput su imali po 4 pogotka viška, ali su uporni gosti sve to do predaha sveli na samo jedan (16:15).

Slično je bilo i u drugom poluvremenu. Sesvećani su vodili, ali nije to bila prednost koja bi im dopustila opuštanje. Trogirani su im stalno puhali za vrat i strpljivo čekali svoju prigodu. A onda je došla u posljednje tri minute.

Sesvete su tada vodila 30:28 i činilo se da će upisati još jednu pobjedu. Ali gosti uspijevaju u vrlo kratkom vremenu postići dav pogotka i dvije i pol minute prije kraja stići na 30:30. U sljedećem napadu bivši Trogiranin Tonći Ivanišević donosi novu prednost domaćinu 31:30. Gosti odmah uzimaju minutu predaha i sjajno je koriste jer nakon nje Tomislav Bradarić – Šljujo zabija za 31:31. Do kraja je još velikih 50 sekundi. Sada minute odmora uzima domaćin i ne uspijeva pogoditi. Gosti imaju napad za pobjedu, ali gube loptu, a sat pokazuje da su do kraja ostale samo tri sekunde. Tako je konačni rezultat  ostao 31:31. Dva posljednja strijelca na obje strane bili su i najučinkovitiji u svojim momčadima s po 7 pogodaka.

Utakmica će osim po rezultatu, ponajviše ostati upamćena kao posljednja utakmica Davora Gavrića, koji do kraja sezone odlazi na posudbu u RK Zagreb.